سدید باف
خانه / پارچه ترگال / نمایندگی فروش پارچه ترگال کجراه رنگی

نمایندگی فروش پارچه ترگال کجراه رنگی

انواع گوناگونی از پارچه های ترگال در بازارها موجودند که هرکدام دارای ویژگی های خاص خودشان هستند.

پارچه ترگال به علت قیمت مناسب در کنار کیفیت عالی دارای طرفداران و مصرف کنندگان بالایی است.

این پارچه به علت استحکام بافت و مقاومت بالا بسیار مقرون به صرفه می باشد ودر صنایع مختلف برای دوخت انواع لباس کار استفاده می شود .

پارچه ترگال دارای دو مدل است ، پارچه ترگال ساده و پارچه ترگال کجراه.

نمایندگی فروش پارچه ترگال کجراه رنگی

آشنایی مختصر با انواع پارچه ترگال

آشنایی مختصر با انواع پارچه ترگال پارچه ترگال ساده که به اسم ترگال شهرت دارد داری بافت ساده و مربعی شکل می باشد ، و پارچه ترگال کجراه که با نام کجراه در بازارها و مراکز فروش عرف شده است ضخیم تر است و استحکام بالاتری دارد ، تفاوت اصلی این دو نمونه در وزن آن ها یا همان تراکم و ضخامت بافت آنهاست .

پارچه ترگال به صورت کلی ترکیبی از پلی استر و نخ ، ویسکوز است .

پارچه ترگال کج راه نیز خود دارای انواع مختلفی از جمله کجراه پنبه ای و کج راه فلامنتی است ،به علت قیمت پایین و مقرون به صرفه این نوع پارچه برای لباس کار ، دستکش ، شلوار کردی، آموزش خیاطی ، فرم مدارس ،ملحفه و…مناسب است

اما باید خاطر نشان کرد که کجراه پنبه ای به علت درصد بالای پنبه ونخ در تولید خود قیمت بالاتری دارد و برای مشاغل پرخطر که با آتش ،  جرقه وحرارت بالا سروکار دارند و  مناطق گرم  مناسب است چرا که جلوی هر خطر احتمالی را می گیرد.

 هم چنین برای پوشش کارکنان شرکت نفت، گاز، پتروشیمی،  و یا جوشکاری ، ترشکاری، ارگان های اداری و بیمارستانها مناسب برای تهیه یونیفرم آن هاست.

به طور کلی  پارچه ترگال خوب علاوه بر استقامت بالا ،باید داری ثبات رنگ و تراکم مناسب وهم چنبن دارای ثبات سایشی باشد چراکه در هنگام شستشو و ضد عفونی کردن و یا پرتو های ناشی از جوشکاری نباید تغییر رنگ دهد .

کارخانه پارچه ترگال در شهر های زیادی از جمله اصفهان در حال عرضه این پارچه پرمصرف در بازارهای داخلی هستند.

کارخانه پارچه ترگال کجراه البسه بیمارستانی

کارخانه پارچه ترگال کجراه البسه بیمارستانی تولید کنندگان وکارخانه های زیادی در حال عرضه عمده وبی واسطه این پارجه پر طرفدار هستند، و از طریق اینترنت پارچه های خود را در رنگ ها با کد بندی متفاوت در کالینه ها به نمایش وبا مشاوره کارشناسان خود وحتی ارسال نمونه هایی برای مشتریان اقدام به فروش می کنند.

قیمت این پارچه به  مواد اولیه کاربردی و رنگ بندی وتراکم بافت بستگی دارد ،مثلا بعضی از رنگ ها گران ترند ، البته گاهی بعضی از فروشندگان به عنوان سیاست فروش همه رنگ ها را با یک مبلغ قیمت گذاری می کنند که این به نفع بعضی از مشتریها نیست.

یکی از خریداران اصلی این پارچه ها تولید کنندگان لباس فرم بیمارستان ها هستند که پارچه ترگال بیمارستانی را به علت مقاومت این پارچه در مقابل مواد ضد عفونی از جمله آب ژاول در رنگهای آبی و سفید و صورتی ملایم به صورت عمده  سفارش می دهند.

شاید مراجعه به درب کارخانه ها برای تهیه این پارچه کار سختی باشد به همین منظور می توان با مراجعه به اینترنت از مراکز فروش ، نمایندگی ها و کارخانه های تولیدکننده آگاهی پیدا کرد،  چراکه شناخت مراکز فروش و آگاهی از نوع و جنس پارچه اهمیت بالایی دارد  و باعث می شود که فروشندگان از آگاهی ما از جنس مورد نظر مطلع شوند و قیمت دست بالا مطرح نکنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش پارچه بیمارستانی ترگال با کیفیت

پارچه بیمارستانی با کیفیت یکی از عوامل مؤثر در بالا بردن بهداشت محیطی بیمارستان ها است. پارچه های بیمارستانی شامل پارچه هایی است که در بیمارستان ها برای پوشش کا

پاسخی بگذارید