سدید باف
خانه / پارچه تنظیف / مرکز فروش پارچه تنظیف رولی بیمارستانی یزد

مرکز فروش پارچه تنظیف رولی بیمارستانی یزد

پارچه تنظیف بیمارستانی، از پارچه های موردنیاز بیمارستانی می باشد که در رنگ های مختلف به مراکز درمانی و بیمارستان ها و مکان مورد مصرف عرضه می شود.  این پارچه ها از اهمیت بالایی برای مصارف بیمارستانی برخوردار هستند و پارچه تنظیف رولی یزد توسط نساجان بزرگ تولید و به بازار عرضه می شود . 

مرکز فروش پارچه تنظیف رولی بیمارستانی یزد

مهم ترین موارد کاربرد پارچه تنظيف بیمارستانی

مهم ترین موارد کاربرد پارچه تنظيف بیمارستانی

پارچه تنظیف بیمارستانی از پارچه های مهمی می باشد که مصارف های مختلف کاربرد دارد. این محصول علاوه بر بیمارستان و در مراکز درمانی در گلخانه ها برای پک کردن کود و تولید جوانه های طبیعی استفاده می شود و همچنین برای تمیز آسان و سریع ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. پارچه تنظیف نوع پنبه ای به دلیل اینکه قدرت جذب بالای رطوبت و روغن در رستوران ها، فست فودها و یا در مصارف بهداشتی و صنعتی نیز کاربرد زیادی دارد.

شرکت های تولیدکننده یزد انواع پارچه های تنظیف با کیفیت های گوناگون به بازار فروش عرضه می نمایند.  این محصولات بیمارستانی در شهرهای   یزد، تهران، اصفهان و … به دلیل مصرف بالا از فروش بیشتری برخوردار می باشند و علاوه بر بیمارستان ها در کارخانجات نیز مورد استفاده قرار می گیرد. تولید محصولات نساجی در ایران در زمینه منسوجات بیمارستانی روز به روز بیشتر می شود که از لحاظ کیفیت پارچه نخ مرغوب، یکدست بودن آن، استاندارد و شکیل بودن آن توانسته عرضه مفیدی برای کشور ایفا نماید.

خط تولید پارچه تنظیف بیمارستانی مرغوب یزد

خط تولید پارچه تنظیف بیمارستانی مرغوب یزد

کارخانجات تولیدکننده انواع پارچه بیمارستانی را در کیفیت ها درجه یک تولید و به بازار فروش توزیع می نمایند. تولید پارچه تنظیف در کیفیت مرغوب و درجه یک به مراکز های درمانی و بیمارستان ها عرضه می شود. مصرف این محصول در بیمارستان ها و مراکز درمان خیلی بیشتر می باشد و یکی از محصولات موردنیاز بیمارستان به شمار می رود. در سه مدل ساده، چهارخانه و راه راه تولید می شود که مدل ساده آن مصرف بالایی دارد و مدل چهارخانه پارچه فلامنت در رنگ های سفید آبی، سفید صورتی بیشتر استفاده می شود.

جنس انواع پارچه پنبه ای بیمارستانی عبارتند از:

  • فلامنت در فلامنت
  • فیلامنت پنبه
  • پلی استر فلامنت
  • پلی استر ویسکوز

فروش پارچه بیمارستانی یزد از طریق شرکت های تولیدکننده به صورت عمده با قیمت مناسب به مصرف کننده گان عرضه می شود این شرکت های در عرضه و توزیع انواع پارچه های بیمارستانی استاندارد تلاش های موثری را کرده اند تا از هیچ کمبودی در کشور در این زمینه نداشته باشیم.

این محصولات به دلیل ویژگی های بارز آن در بیمارستان ها توانسته فروش خوبی را در کشور رقم بزند و تولید انواع پارچه بیمارستانی در کشور روز به روز گسترش پیدا کرده است و صادرات آن به کشورهای دیگر نیز موثر واقع شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

پاسخی بگذارید