سدید باف
خانه / پارچه بیمارستانی / فروش عمده پارچه بیمارستانی در تهران

فروش عمده پارچه بیمارستانی در تهران

بسیاری از عرضه کنندگان و تولید کنندگان عمده پارچه بیمارستانی، به عنوان پارچه بیمارستانی فروش در تهران به صورت عمده شروع به فعالیت کرده اند.

با توجه به این که از جمله اقلام پر مصرف در مراکز بیمارستانی و درمانی را پارچه های بیمارستانی تشکیل می دهد و این اقلام به طور مکرر در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد، تولید با قیمت و کیفیت مناسب دارای اهمیت بالایی می باشد.

فروش عمده پارچه بیمارستانی در تهران

قیمت مصوب پارچه بیمارستانی در بازار های خارجی

قیمت مصوب پارچه بیمارستانی در بازار های خارجیبه طور کلی صادرات پارچه بیمارستانی به بازارهای خارجی با قیمت مصوب انجام می گیرد و هر کشوری بر اساس نیاز و قیمت مصوب خود اقدام به خرید و واردات انواع پارچه بیمارستانی می کند. به طور مثال کشور عراق که در همسایگی ما قرار دارد از جمله وارد کننده های اصلی پارچه بیمارستانی ایرانی است.

از انواع پارچه های بیمارستانی ارزان قیمت گه در اکثر مراکز درمانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد می توان به پارچه های فلامنت اشاره کرد. این نوع از پارچه ها برای تولید لباس های بیمارستانی استفاده می شود و همان کونه از نام آن مشخص است از رشته های فلامنت ایجاد شده است.

حد اقل سود تجارت در حوزه پارچه بیمارستانی

حد اقل سود تجارت در حوزه پارچه بیمارستانیمی توان از حوزه پارچه های بیمارستانی به عنوان یکی از بخش های پر سود تجارت نام برد به صورتی که تولیدکنندگان این اقلام تقریبا همیشه دارای مشتری هستند. تمامی مراکز درمانی ازجمله بیمارستان ها، درمانگاه ها، خانه ای بهداشت، بسیاری از مطب ها و… را از مشتریان همیشگی این حوزه نام برد.

به گونه ای از پارچه ها که بیشتر در مراکز درمانی برای تولید لباس های یکبار مصرف و اقلام یکبار مصرف استفاده می شود پارچه اسپان باند می گویند. این پارچه ها عموما در عرض های ۱۲۰ و ۱۶۰ سانت تولید شده و غالبا به صورت طاقه های عمده توسط مراکز درمانی خریداری می شود.

بهترین راهکار برای فروش حد اکثری انواع پارچه چیست؟

بهترین راهکار برای فروش حد اکثری انواع پارچه چیست؟به عنوان یکی از بهترین راهکار ها برای فروش حداکثری پارچه، استفاده از فروشگاه های آنلاین می باشد. البته در کنار استفاده از این شیوه باید اقدام به تولید و عرضه محصولات با کیفیت و همچنین  توجه به نیاز مشتریان نمود.

بیمارستان ها و مراکز درمانی برای خرید پارچه های مورد نیاز خود باید به نماینده فروش پارچه که در اکثر مراکز عرضه انواع اقلام پزشکی در حال فعالیت هستند مراجعه کنند. در واقع با مراجعه به نمایندگان فروش پارچه می توان بدون دغدغه و با اطمینان خاطر پارچه های با کیفیت و دارای قیمت مناسب تهیه کرد.

از دیگر اقلام پر استفاده به خصوص در بخش زنان و زایمان می توان به پارچه تریکو نوزادی اشاره کرد.تریکو های نوزادی به مقدار زیادی در بخش زنان و تولید نوزادان یافت می شود، غالبا در تولید این پارچه ها از پنبه استفاده می شود تا از ایجاد حساسیت در بدن نوزادان جلوگیری گردد.

راهنمای انتخاب بهترین پارچه بیمارستانی

راهنمای انتخاب بهترین پارچه بیمارستانیبرای انتخاب بهترین پارچه بیمارستانی در ابتدا باید نیاز خود را مشخص کنیم. در واقع باید تعیین کنیم که از پارچه در کدام بخش و برای چه کاری استفاده خواهد شد. در واقع کاربرد پارچه بیمارستانی برای ما چیست؟ در مرحله بعد نیز می توان بررسی کرد برای نیاز مشخص شده ما چه مدل پارچه ای مناسب تر می باشد و با توجه به این مواد و استفاده ار راهنمایی عرضه کنندگان مناسب ترین پارچه را انتخاب کنیم.

انوع پارچه های مورد نیازمراکز بیمارستانی را به صورت ذیل دسته بندی می کنند:

 • انواع پارچه تترون
 • گونه های مختلف پارچه فلامنت
 • پارچه های گجراه 
 • پارچه های اسپان باند
 • پارچه های پنبه ای
 • برزنت ها
 • انوع تریکوها
 • پارچه های حوله ای

 یکی از انواع پرفروش پارچه های بیمارستانی انواع پارچه های تترون است که بیشترین استفاده را در دوخت انواع لباس های بیمارستانی داشته و البته برای رو تختی های بیمارستانی نیز استفاده می شود. البته مد نظر داشته باشید که این پارچه های در عرض های ۱٫۵ و ۳ متری استفاده می شود. در بسیاری از بیمارستان ها از انواع پارچه های تترون برای دوخت لباس کارکنان استفاه می شود.

بروز ترین سایت عرضه پارچه بیمارستانی

بروز ترین سایت عرضه پارچه بیمارستانیامروزه با توجه به تجارت اینترنتی پارچه و با توجه به تغییر در شیوه کسب و کارها و آنلاین شدن شیوه های خرید و فروش به راحتی می توان با استفاده از اینتزنت و در منزل یا محل کار با یکی از بروز ترین سایت های عرضه پارچه بیمارستانی در ارتباط بوده و اقدام به خرید اقلام مایحتاج بیمارستانی کرد.

بسیاری از تولید کنندگان پارچه برای ایجاد فروش هدفمند در بازار اقدام به راه اندازی واحد فروش پارچه در شرکت خود کرده اند تا دقیق تر در بازار هدف خود نفوذ کنند. 

استفاده از شیوه های خرید و فروش آنلاین در زمینه پارچه دارای مزایای زیادی برای ما می باشد از جمله:

 • کاهش هزینه های جاری برای خرید پارچه 
 • امکان خرید مستقیم از کارخانه نیز مهیا می شود.
 • امکان بررسی طرح های به روز و جدید 
 • امکان گرفتن مشاوره از فروشندگان خوب

صادرات پارچه بیمارستانی به کشور های شرق آسیا

صادرات پارچه بیمارستانی به کشور های شرق آسیابا توجه به نیاز کشورهای شرق آسیا به انواع مختلف پارچه های بیمارستانی، تولید کنندگان پارچه با طراحی و تولید میزان مورد نیاز این کشورها و عرضه به بازارهای لوازم پزشکی در کشورهای آسیای شرقی به عنوان بازار هدف خود وارد شده اند.

در بازار عرضه اقلام مصرفی مربوط به مراکز درمانی محل فروش پارچه بیمارستانی نیز وجود دارد تا مراکز درمانی برای خرید انواع پارچه مورد نیاز خود به این مراکز مراجعه کنند. 

می توان ایران را به عنوان یکی از بزرگترین و اصلی ترین تولید کنندگان انواع مختلف پارچه های بیمارستانی حداقل در خاورمیانه به شمار آورد. در رابطه با تولید پارچه های فلامنت، ایران یکی از صادرا کنندگان با کیفیت محسوب می شود و حجم مناسبی از تولیدات جهان توسط ایران تولید می شود.

شرکت طراحی و تولید پارچه بیمارستانی

شرکت طراحی و تولید پارچه بیمارستانیسدید بافت به عنوان یکی از شرکت های طراحی و تولید پارچه بیمارستانی است که مشغول به تولید انواع گوناگون پارچه های بیمارستانی با کیفیت بالا می باشد. در بسیاری از شهرها و مراکز عرضه اقلام مصرفی بیمارستانی مرکز نمایندگی پارچه های مخصوص بیمارستان نیز وجود دارد.

با پیشرفت تکنولوژی و صنعت، تولید کننده های پارچه اقدام به طراحی متوع با رنگ بندی های کوناگون برای استفاده گوناگون کرده اند. در واقع امروزه طراحی پارچه در کنار کیفیت آن از اهمیت بالایی برای خریدارن دارد به صورتی که هر مرکز درمانی با توجه به سیاست های خود و تصمیمات مدیریتی اقدام به خرید پارچه های مختلف با رنگ بندی گوناگون می کنند. در اکثر بیمارستان ها برای بانوان از رنگ صورتی و برای آقایان از رنگ آبی استفاده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پارچه روپوش بیمارستانی مرغوب تهران

فروش پارچه رو پوش بیمارستانی مرغوب با قیمت بسیار عالی و مناسب  موجب شده است که طرفداران بسیار زیادی داشته باشند و این محصول بسیار به فروش برود پارچه روپوش بیمار

پاسخی بگذارید