سدید باف
خانه / پارچه بیمارستانی / فروش عمده پارچه بیمارستانی تترون سفید

فروش عمده پارچه بیمارستانی تترون سفید

 پارچه بیمارستانی عمده معمولاً به سفارش بیمارستان‌ های بزرگ و درمانی صورت می گیرد. این بیمارستان ها که برای شان تمیزی و نو بودن پارچه‌های شان مهم است. 

فروش عمده پارچه بیمارستانی تترون سفید

نگاهی بر انواع پارچه های بیمارستانی در ایران

نگاهی بر انواع پارچه های بیمارستانی در ایران در بیمارستان ها انواع مختلفی از پارچه ها را استفاده می کنند که هر کدام برای یک سری کار خاصی انجام می شود. در بیمارستان از هر پارچه ای نمی شود برای هر کاری استفاده کرد. هر پارچه مخصوص یک کار مشخص است و کاربرد پارچه ها در بیمارستان ها متفاوت است. 

پارچه در بیمارستان در بخش های مختلفی مثل اتاق عمل، روپوش، ملحفه تخت، لباس فرم مریض، لباس فرم کادر درمانی و حراست، پرده و سایر مصارف پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

مثلا از آن پارچه ای که برای روپوش استفاده می شود، از آن برای پرده استفاده نمی شود و هر کدام کارایی های خاص خودشان را دارند. 

معمولا در انواع رنگی که در بین پارچه ها هست، در بیمارستان ها بیشترین مصرف پارچه را، پارچه با رنگ سفید دارد. زیرا از آن هم در روپوش پزشک و هم در ملحفه تخت استفاده می کنند. 

در بیمارستان ها از جنس های مختلف پارچه استفاده می کنند. جنس هایی مثل تترون، ترگال، پارچه ترگال کج راه، برزنت، اسپان باند و غیره ور بیمارستان ها مصرف زیادی دارند. 

در بیمارستان ها از پارچه ای استفاده می شود که یا یک بار مصرف باشند و یا جنس و کیفیت خیلی خوبی داشته باشند که در اثر شستن مداوم، پارچه از بین نرود. به دلیل آنکه در بیمارستان بهداشت خیلی مهم است برای همین باید به صورت مرتب و پشت سر هم پارچه های ملحفه ای و روپوش را شست و این پارچه ها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. 

تولید عمده پارچه بیمارستانی اسپان باند

تولید عمده پارچه بیمارستانی اسپان باند در تولید پارچه بیمارستانی مناسب ترین و بهترین پارچه، پارچه اسپان باند است که در بیمارستان ها کارایی های زیادی هم دارد. 

پارچه اسپان باند به پارچه بی بافت معروف است و در بازار به نام های دیگری مثل پارچه یک بار مصرف بیمارستانی، پارچه سوزنی بیمارستانی و پارچه بی بافت بیمارستانی معروف است. 

این پارچه به صورت عمده و تعداد بالا به بیمارستان ها عرضه می شود و در عرض های ۱ متری و ۱٫۲۰ متری ۱٫۶۰ متری بافته می شود. 

یکی از راه های خرید عمده ی پارچه اسپان باند روش خرید اینترنتی است. در خرید عمده هر چه دست واسطه گران و دلالان کوتاه تر شود، قیمت محصول هم مناسب تر در می آید. 

یکی از راه های کوتاه کردن دست واسطه گران از بازار پارچه اسپان باند، خرید اینترنتی است که امروزه دارد خرید و فروش به این طریق صورت می گیرد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه بیمارستانی یکبار مصرف صادراتی

همانطور که ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می دانید پارچه بیمارستانی صادراتی باید سبک، راحت و لطیف باشد تا پزشک و پرستار و کادر درمانی و حتی بیماران احساس راحتی و خوشایندی داشته

پاسخی بگذارید