سدید باف
خانه / پارچه بیمارستانی / صادرات پارچه طرحدار بیمارستانی مشهد

صادرات پارچه طرحدار بیمارستانی مشهد

پارچه بیمارستانی مشهد تنوعی بالایی از نظر طرح، کیفیت و کاربرد دارند. در این استان بهترین انواع پارچه ها تولید می شوند که به علت بالا بودن تیراژ تولید، قیمت مناسبی نیز دارند. برای صادرات پارچه طرحدار و ساده بیمارستانی شناخت بازار هدف و انواع این محصولات اهمیت زیادی دارد. در این مقاله به معرفی پرفروش ترین پارچه بیمارستانی در کشور خواهیم پرداخت.صادرات پارچه طرحدار بیمارستانی مشهد

نگاهی بر پارچه بیمارستانی از ملحفه تا لباس

نگاهی بر پارچه بیمارستانی از ملحفه تا لباس در بخش های مختلف بیمارستان کادر درمانی، خدماتی و بیماران نوع خاصی از لباس با رنگ های متفاوت را به تن دارند. این امر اغلب با هدف شناخت بیشتر کادر درمانی و تفکیک بیماران صورت می گیرد.
برای دستیابی هر چه بهتر به این هدف معمولاً استفاده از پارچه های متنوع صورت می گیرد. پارچه هایی که اغلب از جنس الیاف طبیعی یا ترکیبی از آنها بافته می شوند. برخی یکبار مصرف هستند مانند گان اتاق عمل و برخی دیگر قابلیت شستشو و استریزه شدن را دارند.
مصارف پارچه بیمارستانی محدود به لباس ها نیستند و برای روتختی، پرده، ملحفه و مصارف پزشکی نیز نوع خاصی از این محصولات را در نظر می گیرند. به عنوان مثال پارچه ملحفه بیمارستانی در دو نوع یکبار مصرف و قابل شستشو تولید می شوند. نمونه های یکبار مصرف اسپان باندهای بی بافت هستند و برای تولید مدل های دیگر از پارچه های تترون و ترگال ساده یا کجراه استفاده می کنند.
پارچه فلامت پنبه، ویسکوز ساده و طرح دار، برزنت بیمارستانی و پارچه های پرده ای نمونه هایی دیگر از انواع این محصولات به شمار می آیند که به صورت انبوه تولید و علاوه بر مصارف داخلی به کشورهای دیگر نیز صادر می شوند.

کارخانه پارچه اسپان باند بیمارستانی مشهد

کارخانه پارچه اسپان باند بیمارستانی مشهد بالا بودن حجم تقاضا برای مصرف انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی، فعالیت گسترده کارخانه پارچه بیمارستانی را به همراه داشته است. در مشهد و برخی دیگر کلان شهرها مراکزی به صورت تخصصی در زمینه تولید این محصولات فعالیت دارند. در این میان آشنایی با ویژگی ها برخی از این پارچه ها می تواند در امر خرید و به ویژه سفارش عمده یاری گر خریداران عمده باشد. بنابراین در هنگام خرید پارچه بیمارستانی اسپان باند یا ارقام دیگر موارد زیر را مدنظر قرار دهید:

  • پارچه مقاومت بالایی در برابر مواد شوینده داشته باشد.
  • الیاف مرغوب و بهداشتی در تولید پارچه بکار رفته باشد.
  • وزن و گرماژ پارچه سبک اما مقاوم باشد.
  • به هیچ عنوان موجب حساسیت پوستی یا آلرژی نشود.
  • قیمت و نرخ مناسبی داشته باشد.
  • رنگ و طرح پارچه متناسب با نوع کارآیی آن باشد.

امروزه برخی کلینیک ها و بیمارستان های خصوصی اقدام به سفارش نوع خاصی از پارچه ها با لوگو مورد نظر خود و طرح های به روز می کنند. این امر تغییراتی را در زمینه تولید و طراحی انواع پارچه بیمارستانی ایجاد کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه بیمارستانی یکبار مصرف صادراتی

همانطور که ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می دانید پارچه بیمارستانی صادراتی باید سبک، راحت و لطیف باشد تا پزشک و پرستار و کادر درمانی و حتی بیماران احساس راحتی و خوشایندی داشته

پاسخی بگذارید