سدید باف
خانه / پارچه بیمارستانی / شرکت توليد پارچه تترون رنگی بیمارستانی

شرکت توليد پارچه تترون رنگی بیمارستانی

ما با تولید پارچه تیترون یکی ازبرترین تولید کنندگان این پارچه شده ایم، زیرا با ارائه بهترین نخ های موجود در آن توانسته ایم، پارچه ایی را تولید کنیم، که بسیار پر کاربرد و پر مصرف می باشد، مخصوصاً برای روپوش های پزشکی و پرستاری و بیمارستانی.

شرکت تولید پخش پارچه تترون بیمارستانی با ارائه انواع پارچه های تیترون در رنگ های مختلف توانسته که نظر همگان را به خود جلب کند.

شرکت توليد پارچه تترون رنگی بیمارستانی

درباره پارچه های بیمارستانی بیشتر بدانید

درباره پارچه های بیمارستانی بیشتر بدانید آنچه را که باید در مورد پارچه های بیمارستانی بدانید ما در اینجا به بیان آن ها می پردازیم و شما را با آنها آشنا می کنیم.

پارچه های بیمارستانی را بیشتر برای روپوش های پرستاری و پزشکی و کادر درمان استفاده می کنند، اما علاوه بر این نیز از آن به عنوان ملحفه برای روی تخت ها نیز می توان استفاده کرد.

حتی می توان از آن به عنوان پارچه هایی برای پرده نیز استفاده کرد.

البته استفاده از آن برای هر گونه کاری پارچه های متفاوتی می خواهد و برای همه کارهای بیمارستانی از یک نوع پارچه استفاده نمی کنند.

بیشتر اینکه در بیمارستان ها از روپوش استفاده می کنند برای محافظت می باشد که کمتر بدن کادر درمانی در برابر آلودگی ها و عفونت ها قرار بگیرد.

همچنین رنگهای متفاوت آن باعث شده است که بتوانیم کادر درمان را از یکدیگر تشخیص بدهیم به طور مثال پرستاران از روپوش های سرمه ایی و سفید استفاده می کنند و برای اتاق های عمل از روپوش های سبز و غیره.

جنس این لباسها به این دلیل تترون می باشد که، تترون بسیار با دوام است و دارای مقاومت بالا در برابر شستشو می باشد، زیرا باید لباسها را به صورت منظم شستشو داد و ضد عفونی کرد.

همچنین جنس تترون باعث حساسیت در فرد نمی شود، بنابراین پرمصرف ترین پارچه مورد استفاده در بیمارستان ها و مراکز درمانی می باشد.

پارچه تترون روپوش یکی از بهترین نوع پارچه ها می باشد، که برای دوختن روپوش ها مورد استفاده می گیرد و با اینکه این پارچه بسیار با دوام  می باشد دارای قیمت ارزانی نیز می باشد و همین امر باعث استفاده فراوان آن به عنوان روپوش گردیده است.

قیمت پارچه تترون روپوش بیمارستانی يزد

قیمت پارچه تترون روپوش بیمارستانی يزد قیمت پارچه تترون در یزد به عوامل بسیاری همچون اندازه و جنس آن بستگی دارد زیرا خود پارچه تترون نیز دارای انواع گوناگونی می باشد، که هر کدام برای مصرف خاصی طراحی و تولید شده است.

قیمت پارچه بیمارستانی نیز به همین عوامل بالا بستگی دارد ولی باید گفت که قیمت این پارچه ها بسیار ارزان و قابل دسترس می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه بیمارستانی یکبار مصرف صادراتی

همانطور که ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می دانید پارچه بیمارستانی صادراتی باید سبک، راحت و لطیف باشد تا پزشک و پرستار و کادر درمانی و حتی بیماران احساس راحتی و خوشایندی داشته

پاسخی بگذارید