سدید باف
خانه / پارچه / تولید کننده پارچه بی بافت اسپان باند بیمارستانی

تولید کننده پارچه بی بافت اسپان باند بیمارستانی

کارخانجات بسیاری وجود دارند که به تولید پارچه بی بافت بیمارستانی یا همان اسپان باند می پردازند. تولیدکننده ی این نوع پارچه ها باید توجه بسیاری به شیوه ی تولید و ارائه آن داشته باشند. چرا که محل مصرف انها اکثرا مکان های بهداشتی  همچون بیمارستان ها ،بهداری ها ، مطب ها و اتاق عمل ها  است و می بایست قبل از تحویل پارچه بطور کامل از استرلیزه شدن انها مطمئن شوند.البته تولید این پارچه ها برای رو پوش های آرایشگاه و  حتی تولید چای کیسه ای هم استفاده میشود. 

تولید کننده پارچه بی بافت اسپان باند بیمارستانی

معرفی پارچه بی بافت بیمارستانی

معرفی پارچه بی بافت بیمارستانی پارچه بی بافت بیمارستانی یا همان اسپان باند نوعی پارچه ی نازک یک بار مصرف است که ممکن است از جنس های مختلفی تولید شود . دلیل نامگذاری بی بافت به این سبب است که این نوع پارچه هیچ تار و پودی ندارد. یعنی از نخ نیستند، البته این پارچه (بی بافت) به پارچه سوزنی هم شناخته شده است .پارچه ی بی بافت  از جنس پارچه های مختلفی تولید میشود،  انواع پارچه بیمارستانی  همچون تترون، اس ام اس ،ملحفه ای ، پرده ای و غیره است که برای مصارف بیمارستانی اکثرا از پارچه ی برزنت استفاده میشود چرا که این  پارچه خاصیت  این را دارد  که مایعات را از خود عبور ندهد یا به اصطلاح ضد آب هستند. این پارچه در انواع رنگ ها آبی ،صورتی ، سفید و سبز موجود است .فروش پارچه بی بافت در مراکز بهداشتی همچون داروخانه ها یا فروشگاه های ارائه دهنده وسایل پزشکی موجود است و میتوان آن را بصورت تکی یا عمده خریداری کرد .

فروش عمده پارچه بی بافت SMS بیمارستاتی

فروش عمده پارچه بی بافت SMS بیمارستاتی پارچه ی اس ام اس نوعی پارچه ی سوزنی است که در مصارف بهداشتی صنعتی استفاده میشود و ضخامت بیشتری نسبت به پارچه های نام برده شده دارد  و میتواند مانع نفوذ باکتری، میکروب ها شود به همین خاطر از آن بیشتر برای تولید ماسک، شان ،گان استفاده میشود .لایه های این پارچه  در دو نوع سه لایه ای تا پنج لایه ای موجود است .  از آنجایی که این پارچه نسبت به پارچه های دیگر ضخامت و کارایی بیشتری دارد  قیمت  آن نسبت به پارچه های دیگر بیشتر است اما میتوان آن را بصورت عمده یا اینترنتی  و یا خرید بدون واسطه از کارخانجات تولید کننده این محصول ،با قیمت کمتر خریداری کرد . معمولا خرید و  فروش این پارچه ها بر حسب متراژ و حجم زیاد است. 

  • منظور از پارچه بی بافت ،بدلیل نداشتن تار پود در آن است .
  •  پارچه ی بی بافت یا همان  اسپان باند علاوه بر مصارف بهداشتی در صنایع نظامی و حتی کشاورزی از آن ها استفاده میشود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه بیمارستانی یکبار مصرف صادراتی

همانطور که ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می دانید پارچه بیمارستانی صادراتی باید سبک، راحت و لطیف باشد تا پزشک و پرستار و کادر درمانی و حتی بیماران احساس راحتی و خوشایندی داشته

پاسخی بگذارید