سدید باف
خانه / پارچه ایزوله اسپان باند / تولید پارچه ایزوله اسپان باند بیمارستانی

تولید پارچه ایزوله اسپان باند بیمارستانی

پارچه ایزوله بیمارستانی نوعی اسپان باند بی بافت است که کارآیی بسیاری در صنعت بیمارستانی دارد. تولید این نوع پارچه طی سالهای اخیر در کارخانجات داخلی رو به افزایش رفته است. خرید و سفارش عمده این محصولات چالش هایی را برای فعالین بازار به همراه دارد. آیا مطمئن ترین روش برای خرید عمده پارچه اسپان باند مراجعه به کارخانجات تولیدی است؟

تولید پارچه ایزوله اسپان باند بیمارستانی

بهترین جنس لباس ایزوله چیست؟

بهترین جنس لباس ایزوله چیست؟ لباس ایزوله بیمارستانی به روپوش هایی می گویند که با هدف رعایت بهداشت در سطح بسیار بالا در واحدهای ویژه مانند سی سی یو، اتاق ایزوله و … توسط کادر درمانی بیمارستان ها پوشیده می شوند. استفاده از پارچه های درجه یک در تولید این محصولات نقش موثری در کارآیی آنها خواهد داشت.
همین امر موجب شده تا مدیران بیمارستان ها همواره به دنبال بهترین برندها برای خرید عمده انواع پارچه بیمارستانی مناسب لباس های ایزوله باشند. برای این منظور می توان دو نوع پارچه های یکبار مصرف و چند بار مصرف با قابلیت شستشو و ضدعفونی کننده را تهیه و خریداری نمود.
بهترین نوع پارچه برای لباس ایزوله یکبار مصرف بیمارستانی، پارچه های اسپان باند بی بافت هستند. وزن سبک، عدم جذب میکروب و قابلیت استفاده در زمان های مختلف بدون جذب گرما یا سرما از جمله ویژگی های این نوع پارچه ها به شمار می آیند.
نوع دیگر پارچه لباس بیمارستانی مدل های قابل شستشو مانند فلامنت، ترگال و تترون هستند که در دوخت انواع لباس تکنسین اورژانس، کادر رمانی بخش هایی نظیر زایشگاه، اتاق عمل و … مورد استفاده قرار می گیرند.

فروش پارچه لباس ایزوله بیمارستانی ویژه کرونا

فروش پارچه لباس ایزوله بیمارستانی ویژه کرونا طی سالهای اخیر به واسطه بکارگیری دستگاه های مدرن در فرآیند تولید پارچه، امکان تهیه انواع پارچه های بیمارستانی در داخل کشور با روندی صعودی همراه بوده است. امروزه بیش از ده مدل انواع پارچه لباس ایزوله بیمارستانی مناسب پرسنل و کادر درمانی تولید و در اختیار فعالین بازار قرار می گیرد.
در ماه های اخیر به علت شیوع ویروس کرونا روند تولیدی پارچه های بی بافت اسپان باند ایزوله جهت تامین نیاز کادر درمان و تولید ماسک و دستکش افزایش قابل چشمگیری داشته است. در این بین قیمت خرید عمده این نوع پارچه ها برای خریداران عمده اهمیت زیادی داشته که می توان اذعان کرد عوامل زیر در تعیین نرخ ها تاثیرگذار بوده اند:

  • نوع و درجه کیفی پارچه بیمارستانی
  • نوع محصولی تولیدی
  • وارداتی یا تولید داخل بودن پارچه
  • هزینه دوخت
  • میزان سفارشات مشتریان
  • قیمت روز هر متر پارچه بیمارستان یکبار مصرف یا چند بار مصرف

در این مرکز فروش پارچه ایزوله بیمارستانی با قیمت تولیدی، کاهش نرخ فروش و همچنین دسترسی مستقیم خریداران و حتی شرکت های صادراتی را در پی داشته است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

پاسخی بگذارید