سدید باف
خانه / پارچه ترگال / تولیدی پارچه ترگال ساده مناسب ماسک

تولیدی پارچه ترگال ساده مناسب ماسک

پارچه ترگال ساده، از انواع پر مصرف پارچه می باشد که در تهیه ماسک، لباس کار، ملحفه، لباس بیمارستانی، تاسیساتی، اتش نشانی، پوشاک فرم مدارس و غیره استفاده می شود.

پارچه ترگال دو نوع دارد: ترگال ساده و کجراه که در کار خانه های نساجی تولید می شود. پارچه های ترگال از نوع تخت بافت به شمار می ایند.

تولیدی پارچه ترگال ساده مناسب ماسک

موارد مصرف پارچه ترگال در بیمارستان

موارد مصرف پارچه ترگال در بیمارستان

پارچه ترگال یکی از پر اهمیت ترین مصارف بیمارستان ها، به حساب می ایند زیرا در مصارف بیمارستانی به خصوص ماسک ها، لباس های بیمارستانی و همچنین ویژگی این پارچه باعث شده تا در دوخت روپوش های سفید و جراحی از ان استفاده شود، به همین دلیل از ان به عنوان پارچه لباس بیمارستانی نیز نام برده می شود.

این پارچه دارای بافت منظم و کنار هم است و در بافت این پارچه از الیاف در تار و پود ان استفاده می شود.  این الیاف  باعث می شود دوام و مقاومت پارچه بالا برود زیرا لباس کار از سایر لباس ها بیشتر شسته می شود.

عرض پارچه ترگال معمولا ۱۵۰ سانتی متر می باشد. چله پارچه ترگال از الیاف به نام (فلامنت یا ویسکوز) است. برای این الیاف نمره برای شناسایی ان وجود دارد  که این نمرات دوام، ضخامت، وزن و قطر ان رامشخص می کند. بافت پارچه ترگال به صورت مربعی انجام  می گیرد تراکم بافت یا همان وزن  پارچه در حالت استاندارد تقریبا معادل ۲۴۰ گرم است یعنی مساحت یک متر طول در عرض پارچه که ۱۵۰ سانتی متر است وزنی حدود ۲۴۰ گرم دارد.

پارچه ترگال با درهم تنیدن تاری از پلی استر ویسکوز و پودی از فلامنت در واحد بافندگی به صورت ساده طراحی می شود. پارچه ترگال ساده به نسبت پارچه ترگال کجراه از استقامت و استحکام کمتری برخوردار است.

جالب است بدانیم پارچه ترگال چروک نمی شود. 

خرید پارچه ترگال ساده مخصوص لباس بیمارستانی

خرید پارچه ترگال ساده مخصوص لباس بیمارستانی

تولید پارچه نرگال ساده در کشور امری ضروری است و ما در  خرید پارچه ترگال هیچ مشکلی نخواهیم داشت زیرا، کارخانه های نساجی بسیاری در شهر های مختلف کشورمان هستند که محصول را  تولید می کنند وجود این کارخانه  ها در شهر های بزرگی چون تهران، مشهد، اهواز، یزد، اصفهان، شیراز و غیره می تواند به مشتریان در خصوص خرید های عمده فرصت انتخاب بدهد.

هنگام خرید پارچه ترکال ارزان قیمت باید طوری وانمود کنید، که در خرید این پارچه تخصص دارید حتی اگر تخصصی ندارید زیرا اگر از خود ضعف در خرید پارچه ترکال نشان دهید، بعضی از فروشندگان سوئ  استفاده می کنند، این پارچه در کشور با قیمت مناسب به فروش می رسد و برای دوخت مورد استفاده خیاطان قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش پارچه بیمارستانی ترگال با کیفیت

پارچه بیمارستانی با کیفیت یکی از عوامل مؤثر در بالا بردن بهداشت محیطی بیمارستان ها است. پارچه های بیمارستانی شامل پارچه هایی است که در بیمارستان ها برای پوشش کا

پاسخی بگذارید