سدید باف
خانه / پارچه فرم / بازار فروش پارچه فرم درجه یک صادراتی

بازار فروش پارچه فرم درجه یک صادراتی

 پارچه فرم انواع گوناگونی دارد که هر یک خصوصیات مختص به خود را دارا می باشد. استحکام و مقاومت این پارچه یکی از ویژگی های بارز این محصول می باشد.

اکثر مشاغل برای لباس های خود از این پارچه ها استفاده می کنند. بهترین بازار فروش پارچه فرم نمایندگی های معتبر می باشد.

بازار فروش پارچه فرم درجه یک صادراتی

مهمترین ملاک ها برای تهیه پارچه فرم چیست؟

مهمترین ملاک ها برای تهیه پارچه فرم چیست؟

برای تهیه پارچه فرم باید به ویژگی های آن پارچه دقت داشته باشیم، مثلاً استحکام و مقاومت از ویژگی های بارز این محصولات است. در دوخت فرم مدارس، بیمارستانی، لباس کار و انواع مانتو کاربرد دارد این پارچه ها به راحتی چروک نمی شوند همچنین تراکم مناسب، استقامت بالا و ثبات رنگ از دیگر خصوصیات و محاسن این پارچه ها می باشد

یکی از پارچه های فرم  پارچه ترگال است که خود به دو نوع ساده و کج راه تقسیم می شود که برای خرید ارزانترین پارچه اگر به نمایندگی های معتبر آنها و یا کارخانه های تولید آن مراجعه کنیم برای ما خیلی مرقوم به صرفه است.

عرضه پارچه فرم زیر قیمت بازار

عرضه پارچه فرم زیر قیمت بازار

برای اینکه در بازار فروش پارچه فرم عرضه این نوع پارچه به قیمت کم تر و بهتر در بازار عرضه شود می بایست اطلاعاتی را به دست آوریم که به شرح زیر می باشد:

اطلاعاتی از قبیل جنس، رنگ، طرح، استقامت تار و پودی و غیره به دست آوریم.

طرح و رنگ پارچه فرم به موارد مختلفی مثل جنسیت، اقلیم جغرافیایی، قدرت خرید و سلیقه آن جامعه بستگی دارد. و دیگر اینکه پارچه ها به دلیل قیمت بسیار مناسب،  ساده بودن، تنوع رنگ زیاد و در دسترس بودن بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

 برای دست پیدا کردن به پارچه فرم زیر قیمت بازار باید تولید کنندگان به کارخانجات یا بنکداری ها و یا نمایندگیهای فروش سفارش دهند، تا دست واسطه ها از این ماجرا کوتاه شده و پارچه را با قیمت واقعی و زیر قیمت بازار به دست آورند، تا بتوانند تولیدات خود را با قیمت مناسب عرضه کنند و این موضوع پخش پارچه هم برای تولیدکنندگان و هم کارخانه دار ها و بنکداران بهتر می باشد.

خریدار پارچه فرم با نرخ آزاد

خریدار پارچه فرم با نرخ آزاد

 خریداران پارچه فرم با نرخ آزاد بایستی به چند نکته مهم توجه داشته باشند؛ یکی اینکه دست دلالان و واسطه ها را کوتاه کنند، تا نرخ پارچه فرم را به مرز تعادل برسانند به طوری که خریدار به راحتی و بدون هیچ مشکلی پارچه خود را انتخاب و خرید نماید و باید به یاد داشته باشید،  که قیمت ها را اتحادیه مشخص می کند.

ارسال بهترین پارچه به سراسر کشور

ارسال بهترین پارچه به سراسر کشور

عرضه مستقیم انواع پارچه های کج راه و ترگال و انواع مختلف پارچه می تواند تاثیر زیادی در کسب و کار تولیدی ها، مزون ها و کارخانجات تولید لباس داشته باشد.

باید برای ارسال بهترین پارچه ها بازار هدف را شناسایی کنیم و مشخص کنیم که در هر منطقه به چه پارچه ای نیاز بیشتری دارند و همینطور تولیدی ها و مراکز پخش را شناسایی کنیم تا بتوانیم انواع پارچه های فرم وغیر فرم را به سراسر کشور ارسال کنیم و همچنین می توانیم در هر شهر یا شهرستانی یک نمایندگی ایجاد کنیم، که هم برای ارسال آسان تر و هم دسترسی متقاضیان به آن پارچه های مورد نظر بهتر است.

  در گذشته برای خرید عمده پارچه الزاماً باید حضوری مراجعه می کردیم که هزینه ای اضافی برای خریدار در برداشت اما امروزه با پیشرفت بیشتر فضای مجازی فرصتی مهیا شده است که کارخانه جات تولید کننده پارچه بتوانند با مشتری به راحتی ارتباط بگیرند. خرید اینترنتی پارچه از کارخانه شرایط را آسان و سریع کرده است و می توان بدون هیچ گونه واسطه ای با مدیران فروش کارخانه ها یا عاملان فروش و پخش ارتباط بگیرند.

قطب تولید پارچه فرم در جهان

قطب تولید پارچه فرم در جهان

 صنعت تولید پارچه در بسیاری از کشورهای جهان جایگاه قابل توجهی دارد. زیرا این صنعت با سودآوری زیادی برای صاحبان آن همراه است. در این دنیای گسترده تولیدات پارچه، برندهایی هستند که توانسته اند با حذف رقیبان خود جایگاه ویژه ای برای خود رقم بزنند.

در عصر رقابت تجاری جایی که رشد اقتصادی یک کاره دلهره آوراست. یک بازار هدف روشن وجود دارد، و آن بازار صادرات پارچه و پوشاک است ، که همواره در حال افزایش بوده است. صنعت نساجی چین بزرگترین تولید کننده و صادر کننده در جهان است.

عوامل موثر در  صنایع نساجی چین عبارتند از تولید کم هزینه، کیفیت مواد خام، ساختار صنعتی ماشین آلات مدرن با تکنولوژی پیشرفته برندسازی و همچنین شش صنعت زیر مجموعه صنایع نساجی هستند که شامل صنعت پنبه، الیاف شیمیایی ، پارچه های پشمی و رنگرزی ، صنعت چاپ پارچه و غیره است حجم تولید صنعت نساجی چین بیش از نیمی از بازار جهانی را تشکیل می دهد.

 بعد از چین کشورهای آلمان، بنگلادش، ویتنام، هند، ایتالیا و ترکیه ایالات متحده آمریکا، هنگ کنگ چین و اسپانیا در رده های بعدی قرار دارند که بازار صادرات پارچه فرم و دیگر پارچه ها را در دست دارند. این کشورها محرک بازار پوشاک و صنعت نساجی در در سراسر جهان هستند.

قیمت مصوب پارچه فرم در بازار داخلی

قیمت مصوب پارچه فرم در بازار داخلی

 در این روزگار شیوه قیمت گذاری پارچه ها با روشهای مرسوم در گذشته متفاوت است .همین موضوع نیز موجب شده تا بتوان شاهد بسیاری از انواع پارچه ها با قیمت های بسیار مناسب و یا بسیار بالا بود. قیمت هر یک از انواع پارچه در بازارهای ایران با در نظر گرفتن مشخصات ویژگی ها و نام پارچه و کارخانه سازنده تعیین می شود.

بارچه هایی که در بازار مشاهده می کنیم پارچه های وارداتی و یا تولید داخل هستند که نحوه قیمت گذاری در هر کدام متفاوت است، و این تفاوت در نرخ پارچه نقش مهمی برای خریداران به حساب می آید، قیمت گذاری پارچه بستگی به مولفه های زیر دارد:

  • درنظر گرفتن قیمت های موجود در بازار و با قیمت های تعیین شده پارچه توسط رقبا
  • تعیین قیمت بر اساس شرایط موجود
  •  تعیین قیمت بر اساس تورم موجود در بازار

و همچنین نوع پارچه و پرستیژ خاص یا معمول آن نیز از جمله فاکتورهای مهمی است که باید به طور ویژه مورد توجه قرار بگیرد.

بهترین روش برای خرید عمده پارچه فرم

بهترین روش برای خرید عمده پارچه فرم

در حالت کلی پارچه در اکثر موارد با چشم وظاهر پارچه و حتماً لمس کردن که همان دست زدن به الیاف پارچه، کیفیت رنگ، مرغوبیت بافت و یا وزن پارچه پی خواهید برد شاید در ذهن شما این اتفاق افتاده باشد که قبل و بعد از خرید پارچه گران خرید یا نه جنس بی کیفیت تهیه کرده‌اید یا نه بعضی مواقع فروشنده را متهم می کنید، که دیگری قیمت پارچه فرم را ارزان تر می فروشد.

پس باید بهترین روش ها را برای خرید پارچه فرم توجه داشته باشیم در بازار پارچه فرم می بایست به موارد زیر توجه داشته باشیم:

  • قیمت پارچه 
  • کیفیت محصول
  • از نظر رنگ
  • وزن پارچه

 پس باید برای خرید عمده پارچه فرم این نکات را دنبال کنیم تا بتوانیم سود های بیشتر و کسب اعتبار و تولید ثروت در دراز مدت را داشته باشیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید پارچه فرم در فروشگاه معتبر اینترنتی

هر سال با نزدیک شدن در ایام مدارس و فصل بازگشایی آن ها، والدین بچه ها به فکر لباس فرم آن ها می‌افتند و برای آن تصمیم گیری می کنند. پارچه فرم جنس های مختلفی دارد

پاسخی بگذارید